شیرینی سرای محفل یکی از قدیمی ترین شرینی فروشی های تهران است. که با پخت شیرینی های بی نظیر، ذائقه مشتریان خود را به خوبی می شناسد. سالیان سال است که شیرینی محفل توجه همشریان را به خود جلب کرده. و در طی سالیان تجربه و کسب مهارت های روز افزون همچنان پیشتاز و سربلند در خدمات قنادی منحصر به فرد خود می باشد باید گفت بدون شک محفل، خوشمزه ترین کیک ها و شیرینی ها را با بهترین کیفیت عرضه می دارد.

از اصول پایه ای و اولیه شیرینی سرای محفل اینکه، تمامی کیک و شیرینی ها تازه و روز پخت هستند. چرا که تازگی و عطر بهشتی شیرینی ها حرف اول را می زند.

کیک های فانتزی خوشپخت و خوشمزه با طرح های متنوع و یا سفارشی طبق سلیقه شما، تر و تازه آماده پذیرایی در جشن ها، مهمانی ها و شب نشینی ها هستند.

با شیرینی های محفل دیگر نگران مهمونی هاتون نباشید. شیرینی های اصیل ایرانی، فرنگی و فانتزی با بالاترین کیفیت و قیمت های باورنکردنی در اختیار شماست.

کیک پز های با تجربه و مهارت فوق العاده دوره های تخصصی کیک پزی را گذرانده اند. لزا روش های نوین پخت، سیستم های پخت مکانیزه و مدرن با وجود این کادر حرفه ای و مجرب از ویژگی های بارز شیرینی محفل می باشد.

شیرینی سرای محفل همواره در تلاش است تا با مواد اولیه سالم و با کیفیت، بدون روغن، چربی و قند بیش از حد، خوشمزه های خود را با افتخار تقدیم مشتریان عزیز نماید.

راز موفقیت شیرینی محفل، استفاده از مواد اولیه تازه و ارگانیک و تیم فوق حرفه ای، کاربلد و ماهری می باشد، که با رعایت نکات بهداشتی و در نظر گرفتن سلامتی مشتریان، به طبخ کیک ها و شیرینی های بینظیر خود می پردازد.

بهداشت، سلامتی، کیفیت و اصالت از ویژگی های فراموش نشدنی شیرینی های محفل است. محفل طعم واقعی و لذت بخشِ شیرینی هایی که خیلی وقت است از خاطرِ خیلی ها رفته را مجددا تداعی می کند.

هدف ما کسب رضایت مشتریان عزیز است و بس. این طعمِ شیرین خاطره انگیز تا همیشه پذیرای شما عزیزان بوده و مهمان دلهای تان خواهد بود.

شیرینی ها با درخواست و ثبت سفارشات شما، کاملا تازه سرو می شوند.

شیرینی محفل با تاریخچه ی گسترده اش، قبلا کیفیت و مهارت خود را به اثبات رسانده است.

پیشنهاد ما اینکه، یک بار امتحان کن، تا شما هم مشتری همیشگی محفل شوی.